NEMOVITOST BYLA PRODÁNA ČI STAŽENA Z NABÍDKY Z JINÉHO DŮVODU


Přejít na hlavní stránku HM Reality

Prodej chaty v Radějově REZERVOVÁNO

Radějov, okres Hodonín

Nabízíme Vám krásnou rekreační chatu nacházející se na velmi dobrém místě v malebné obci Radějov. Chata o dispozici 2+1 prošla v roce 2015 celkovou rekonstrukcí a je tedy ve výborném stavu. Byla provedena rekonstrukce střechy, fasády včetně zateplení, elektřiny, podlah, koupelny a půdních prostor. Objekt je připojen na obecní vodovod a má nový septik. Pod chatou je sklep o podlahové ploše 14 m2, kolem nabízené chaty se nachází prostorný a udržovaný pozemek se zajištěným celoročním přístupem. Stav chaty nevyžaduje žádné momentální investice a umožňuje okamžité užívání, jedná se tedy o ojedinělou příležitost.

 

 

Obec Radějov

Okres Hodonín

Vlastnictví Osobní

Velikost 2+1

Plocha pozemku 1 076 m2

Zastavěná plocha 48 m2

Podlahová plocha 65 m2

Inženýrské sítě Elektřina a voda

Energetická náročnost C – vyhovující

Kontakt Petr Machálek, tel. 739 787 084, e-mail: info@hmreality.cz

Podívejte se také na další chaty k prodeji v obci Radějov či okrese Hodonín.

Chcete prodat či pronajmout svou nemovitost?
Jednoduše nám dejte vědět!
Volejte 739 787 084 Kontaktujte nás

O nás


Jsme Strážnická realitní kancelář, která se už téměř patnáct let zabývá prodejem, pronájmem a výkupem nemovitostí v okrese Hodonín.
Své okolí známe opravdu dobře a potřebujete li prodat či koupit nemovitost, rádi se s Vámi o své bohaté zkušenosti podělíme a bezpečně vás provedeme úskalími, která laik těžko může předpokládat.
Nelamte si tedy dál hlavu, jak na to, a prostě to nechte na nás.

Aktuálně


Vážení zákazníci, oznamujeme Vám, že jsme počínaje lednem 2015 uzavřeli naši kancelář na Hotelu Strážnice. HM Reality ovšem bude i nadále úspěšně pracovat a my pro Vás budeme, téměř kdykoliv, k zastižení na tel. číslech 739 061 930 a 739 787 084.
Jak pevně doufáme, tento krok nám umožní ještě více zlepšit naše služby, Vy totiž už nebudete muset chodit k nám, protože my jednoduše přijedeme k Vám.

Facebook


Kontakt


739 787 084

739 061 930

info@hmreality.cz

© 2018 HM REALITY. Všechna práva vyhrazena. | Realizace: digitální agentura veryMedia s.r.o.