NEMOVITOST BYLA PRODÁNA ČI STAŽENA Z NABÍDKY Z JINÉHO DŮVODU


Přejít na hlavní stránku HM Reality

Prodej stavebního místa v Petrově REZERVOVÁNO

Petrov, okres Hodonín

Prodej krásného stavebního pozemku nacházejícího se v atraktivní lokalitě obce Petrov. Pozemek o celkové ploše 1004 m2 je oplocený, uliční šíře je 16 m a dále se ještě více rozšiřuje, na pozemku je studna, elektrická přípojka a objekt s místností a průjezdem, s připraveným projektem k demolici. Inženýrské sítě (voda, plyn, kanalizace) se nachází v blízkosti pozemku. Před pozemkem je volný plac, který  na návrh obce lze přeměnit  v klidovou zónu, či parčík. Pozemek lze díky své velikosti rozdělit na dvě samostatné stavební místa. Objekt je výjimečný svou historií, jedná se o filmové místo z cyklu Slovácko sa nesúdí. V blízkosti pozemku se nachází nový přístav, krásný přírodní úkaz osypané břehy Moravy, Plže – sklípky zapsané na seznamu UNESCO. Jedná se o jedinečnou nabídku s možností bydlení na nádherném místě s historií, proto neváhejte a kontaktujte nás, dohoda jistá!

Obec Petrov

Okres Hodonín

Vlastnictví Osobní

Plocha pozemku 1 004 m2

Inženýrské sítě Ano, vše

Kontakt Petr Machálek, tel. 739 787 084, e-mail: info@hmreality.cz

Podívejte se také na další pozemky k prodeji v obci Petrov či okrese Hodonín.

Chcete prodat či pronajmout svou nemovitost?
Jednoduše nám dejte vědět!
Volejte 739 787 084 Kontaktujte nás

O nás


Jsme Strážnická realitní kancelář, která se už téměř patnáct let zabývá prodejem, pronájmem a výkupem nemovitostí v okrese Hodonín.
Své okolí známe opravdu dobře a potřebujete li prodat či koupit nemovitost, rádi se s Vámi o své bohaté zkušenosti podělíme a bezpečně vás provedeme úskalími, která laik těžko může předpokládat.
Nelamte si tedy dál hlavu, jak na to, a prostě to nechte na nás.

Aktuálně


Vážení zákazníci, oznamujeme Vám, že jsme počínaje lednem 2015 uzavřeli naši kancelář na Hotelu Strážnice. HM Reality ovšem bude i nadále úspěšně pracovat a my pro Vás budeme, téměř kdykoliv, k zastižení na tel. číslech 739 061 930 a 739 787 084.
Jak pevně doufáme, tento krok nám umožní ještě více zlepšit naše služby, Vy totiž už nebudete muset chodit k nám, protože my jednoduše přijedeme k Vám.

Facebook


Kontakt


739 787 084

739 061 930

info@hmreality.cz

© 2018 HM REALITY. Všechna práva vyhrazena. | Realizace: digitální agentura veryMedia s.r.o.