NEMOVITOST BYLA PRODÁNA ČI STAŽENA Z NABÍDKY Z JINÉHO DŮVODU


Přejít na hlavní stránku HM Reality

Prodej vinohradu v trati Dolní Mrhoně REZERVOVÁNO

Strážnice, okres Hodonín

Nabízíme vám ke koupi větší pozemek s vinohradem v trati Dolní Mrhoně. Pozemek je celoročně dostupný po zpevněné cestě a to z obou stran. Na prodávaném pozemku se nachází zahradní chatka, která je ovšem na hranici své životnosti, dále cca. 300 let starý strom jeřábu oskeruše, vinohrad o přibližně 350 hlavách a v dolní části je pole. Vzhledem k tomu jaký strom se na prodávaném pozemku nachází se jedná o opravdu vyjímečnou příležitost, neváhejte nás tedy požádat o nezávaznou prohlídku.     

Obec Strážnice

Okres Hodonín

Vlastnictví Osobní

Plocha pozemku 1 840 m2

Inženýrské sítě Ne

Kontakt Petr Machálek, tel. 739 787 084, e-mail: info@hmreality.cz

Podívejte se také na další pozemky k prodeji v obci Strážnice či okrese Hodonín.

Chcete prodat či pronajmout svou nemovitost?
Jednoduše nám dejte vědět!
Volejte 739 787 084 Kontaktujte nás

O nás


Jsme Strážnická realitní kancelář, která se už téměř patnáct let zabývá prodejem, pronájmem a výkupem nemovitostí v okrese Hodonín.
Své okolí známe opravdu dobře a potřebujete li prodat či koupit nemovitost, rádi se s Vámi o své bohaté zkušenosti podělíme a bezpečně vás provedeme úskalími, která laik těžko může předpokládat.
Nelamte si tedy dál hlavu, jak na to, a prostě to nechte na nás.

Aktuálně


Vážení zákazníci, oznamujeme Vám, že jsme počínaje lednem 2015 uzavřeli naši kancelář na Hotelu Strážnice. HM Reality ovšem bude i nadále úspěšně pracovat a my pro Vás budeme, téměř kdykoliv, k zastižení na tel. číslech 739 061 930 a 739 787 084.
Jak pevně doufáme, tento krok nám umožní ještě více zlepšit naše služby, Vy totiž už nebudete muset chodit k nám, protože my jednoduše přijedeme k Vám.

Facebook


Kontakt


739 787 084

739 061 930

info@hmreality.cz

© 2019 HM REALITY. Všechna práva vyhrazena. | Realizace: digitální agentura veryMedia s.r.o.